Z dala od siebie

Pomagamy seniorom

To były Święta pełne radości!

Za nami grudzień. Wyjątkowy czas przepełniony bliskością oraz wzajemnym zrozumieniem. Różnił się on jednak od wszystkich pozostałych. Wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji lub nie mogło spędzić Świąt z bliskimi. Wszystko to za sprawą panującej pandemii oraz nałożonych obostrzeń. Stawiając czoła nowej rzeczywistości, dostrzegliśmy, co tak naprawdę powinno się liczyć - wzajemne wsparcie, chęć niesienia pomocy oraz troska o tych najbardziej potrzebujących. Połączyliśmy więc pomoc Seniorom z Domów Pomocy Społecznej ze wsparciem branży gastronomicznej i zorganizowaliśmy akcję Podwójna radość na Święta. Jej finał okazał się wielkim sukcesem. W pracę nad przygotowaniem wigilijnych posiłków zaangażowali się restauratorzy z czterech restauracji - Śniadaniowni by Ryczka, Secret Garden PGK, Republiki Słonecznej oraz Hotelu Olympic, a przygotowane przez nich dania zagościły na stołach w czterech placówkach: DPS Łężeczki – 209 posiłków, DPS przy ul. Bukowskiej w Poznaniu – 135 posiłków, DPS przy ul. Ugory w Poznaniu – 159 posiłków oraz DPS im. Bojanowskiego w Poznaniu – 48 posiłków. Dziękujemy za zaangażowanie!

Podwójna radość na Święta!
Amica for others

Tak narodziła się nasza świąteczna akcja „Podwójna radość na Święta” w ramach Amica for others. Pomagamy podwójnie – organizując posiłki wigilijne dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej, jednocześnie wspieramy polskich gastronomów, którzy znaleźli się w bardzo trudnym położeniu.

23 grudnia i w wigilijne przedpołudnie do seniorów oraz ich opiekunów trafią świąteczne dania, które specjalnie dla nich, z uwzględnieniem potrzeb, diet i ulubionych smaków, dostarczą wybrani gastronomowie.

Czytaj więcej »

Kontakt: forothers@amica.com.pl

© 2018 AMICA

 GÓRA